Samochody elektryczne BMW.

Samochody elektryczne BMW

Samochody elektryczne BMW.

Samochody elektryczne to odpowiedź na potrzebę poprawy stanu środowiska. Cieszą się stale rosnącą popularnością, a na rynku pojawia się coraz więcej modeli cenionych marek. Co to są samochody elektryczne? Mechanizm ich działania zbliżony jest do samochodów napędzanych silnikiem spalinowym. Różnica polega jednak na tym, że samochody elektryczne napędzane są energią elektryczną, czyli prądem.


Samochody elektryczne cenione są przede wszystkim za wysoką wydajność oraz niskie koszty utrzymania. W ciągu ostatnich lat koszt paliwa systematycznie wzrasta, natomiast koszty związane z energią elektryczną nie zmieniają się tak dynamicznie.
Wyróżnia je jednak również wiele innych korzyści. Przede wszystkim, samochody elektryczne są bezpieczne. Zawdzięczają to głównie temu, że nie są wyposażone w zbiornik z paliwem.
Dodatkowo, posiadają niezwykle cichy i ekologiczny silnik, który nie generuje spalin i toksyn, co pozytywnie oddziałuje na otoczenie.
Ponadto, pojazdy elektryczne cechują się niską awaryjnością. Wpływają na to prosta budowa oraz mała ilość wykorzystanych części, a co za tym idzie brak konieczności wymiany, na przykład filtrów czy olejów.
Warto także zwrócić uwagę na nieskomplikowaną obsługę. Ładowanie silnika może odbyć się zarówno w przeznaczonym do tego miejscu jak i w domu.


Samochody elektryczne BMW
Samochody elektryczne BMW

Samochody elektryczne BMW.

Samochód elektryczny to bez wątpienia rozwiązanie dla tych, którzy ponad wszystko cenią sobie wysoki komfort jazdy. Marka BMW stworzyła samochody elektryczne serii i, które wyposażone są w szereg innowacyjnych technologii, które przekładają się na podwyższony codzienny komfort użytkowania i wysoko wydajną eksploatację.

BMW i3.

Samochód elektryczny BMW i3 jest połączeniem nowoczesnej, sportowej stylistyki, inteligentnych technologii oraz niezwykłej dynamiki jazdy. BMW i3 to przede wszystkim większa moc i zwiększony dzienny zasięg. Wyposażenie w wysokowydajny akumulator zapewnia znacznie więcej energii, co przekłada się na możliwość pokonywania dłuższych tras - aż do 260 km. Ponadto BMW i3 posiada wiele cyfrowych funkcji zapewniających komfort jazdy i systemy wspomagające kierownicę. To zapewnia pełne bezpieczeństwo, wygodę oraz czystą radość z jazdy.

BMW i3

BMW iX3.

BMW iX3 to samochód elektryczny wyróżniający się nowoczesnym, ekskluzywnym wyglądem zewnętrznym i bogatą stylistyką wnętrza. Jednak co najważniejsze, zasięg dzienny podczas codziennego użytkowania iX3 to nawet 460 km. Dzięki zastosowaniu BMW Charging, oprócz dostępu do ponad 450 tys. stacji ładujących na świecie, użytkownicy zyskują przede wszystkim możliwość szybszego i wydajniejszego ładowania. BMW iX3 wyposażony jest w niezawodne systemy wspomagania kierownicy oraz asystenta parkowania i cofania, co zapewnia znacznie podwyższony komfort jazdy oraz maksymalne bezpieczeństwo.

BMW iX3

Auto Fus - jeden z największych dealerów marki BMW w Polsce.

Wszystkich zainteresowanych samochodami elektrycznymi i nie tylko, zachęcamy do odwiedzenia naszego warszawskiego salonu, mieszczącego się przy ulicy Ostrobramskiej 73.
To właśnie tutaj zapoznać się można z najnowszą lub używaną gamą modeli samochodów marki BMW oraz skorzystać z autoryzowanego serwisu. W przypadku jakichkolwiek pytań czy wątpliwości zachęcamy również do kontaktu:

TELEFONICZNEGO: Tel.: +48 22 613 90 03
MAILOWEGO: info@bmw-autofus.pl

Samochody elektryczne BMW - zapytaj o ofertę.

Zgoda na komunikację marketingową

Chcę otrzymywać komunikację marketingową od Auto Fus Group sp. j. za pośrednictwem

Wnioski o wprowadzenie zmian w zakresie oświadczenia o wyrażeniu zgody oraz prawo do wycofania zgody

Aktualności.