Dealer BMW Auto Fus Group Warszawa

JESTEŚMY TU DLA CIEBIE.

Salon Dealer BMW Auto Fus Group Warszawa.

Dealer BMW Auto Fus Group Warszawa.

Firma AUTO FUS to firma z wieloletnimi tradycjami i obecnie jeden z największych Dealerów marki BMW w Polsce. Nasza firma została wybudowana na powierzchni 14.500 m. kw. mieszczą się na niej dwa salony sprzedaży samochodów (osobny dla samochodów nowych i używanych) oraz autoryzowany serwis.

Odwiedzając Nasz salon będą mogli Państwo zapoznać się z najnowszą gamą samochodów i motocykli BMW. Jak i również Rolls-Royce oraz ALPINA. 

Oddając samochód do naszego serwisu mogą być Państwo pewni, że oddają go w fachowe ręce. Dysponujemy jednym z największych, profesjonalnie wyposażonym, zapleczem technicznym, dającym możliwość pełnego zakresu świadczonych usług. Posiadamy 10 stanowisk mechanicznych, w tym stanowisko diagnostyczne (urzędowa stacja kontroli pojazdów) i oddzielne stanowisko dla napraw elektrycznych. Nasz warsztat blacharski dysponuje dwoma ramami do napraw karoseryjnych i jako pierwsi w Polsce, od 12 lat lakierujemy w technologii wodnej, fabrycznej i dajemy 5 lat gwarancji na usługi lakiernicze. Dysponujemy również Service Mobilem – czyli samochodem wyposażonym w sprzęt do szybkich napraw, które unieruchomiły auto w mieście.

Oferujemy usługi w zakresie napraw mechanicznych, blacharstwa i lakiernictwa, napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych samochodów. Montujemy alarmy, systemy GPS, itp. Dysponujemy specjalistyczną pomocą drogową przystosowaną do holowania 2-óch samochodów, a w razie potrzeby udostępnimy Państwu auto zastępcze na okres naprawy.

Większość części i akcesoriów mamy na miejscu. Nasi Doradcy służą Państwu swoją wiedzą fachową i doświadczeniem z zakresu wszystkich modeli, również tych bardzo starych. Posiadamy szeroką gamę akcesoriów do samochodów i motocykli do natychmiastowego odbioru. Produkty Lifestyle dla fanów BMW oraz Riders Equipment dla motocyklistów. Znajdujący się na naszym terenie Auto-Komis, pomoże Państwu w sprzedaży bądź zakupie samochodu.