BMW Premium Selection.

Samochody używane z certyfikatem.

PREMIUM SELECTION.

BMW Premium Selection to samochody, które przechodzą szereg kontroli. Warunkiem uzyskania certyfikatu BMW Premium Selection jest zapewnienie 100% najwyższej jakości oraz niezawodności. Jako partner BMW Premium Selection oferujemy Ci nie tylko samochód, który został sprawdzony podczas kontroli 360° ale również bezpieczeństwo 24-miesięcznej gwarancji oraz szereg usług i opcji finansowania. Jakość nie jest obietnicą a naszą zasadą, w myśl której oferujemy Ci duży wybór dostępnych samochodów. Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się, że Twoje BMW już czeka gotowe do odbioru.

TWOJE KORZYŚCI:

KONTROLA 360°.

W ofercie BMW Premium Selection mogą znaleźć się tylko te samochody, które przejdą kompleksową kontrolę 360°. Podczas kontroli wykorzystujemy specjalistyczną wiedzę BMW i najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczny, a obejmuje ona zarówno wszystkie elementy mechaniczne jak i elektronikę samochodu. Dzięki temu Twoje BMW Premium Selection to gwarancja jakości.

KONTROLA 360

24-MIESIĘCZNA OCHRONA GWARANCYJNA.

Wymogi jakie stawia program BMW Premium Selection pozwalają na udzielenie ochrony gwarancyjnej na dwa lata bez limitu kilometrów. Dzięki temu możesz jeździć tym samochodem bez obaw, a ochrona gwarancyjna obejmuje zdarzenia w całej Europie.

OCHRONA GWARANCYJNA BMW PREMIUM SELECTION

BRAK KONIECZNOŚCI SERWISOWANIA PRZEZ 6 MIESIĘCY LUB 10 000 KM.

Wraz z samochodem BMW Premium Selection otrzymujesz zapewnienie, że po odbiorze Twój samochód nie będzie wymagać serwisowania co najmniej w okresie 6 miesięcy lub 10 tys km przebiegu według wskaźnika obsługi serwisowej.

OCHRONA GWARANCYJNA BMW PREMIUM SELECTION

LEASING I FINANSOWANIE.

Zarówno jako Klient indywidualny jak i flotowy przy zakupie samochodów BMW Premium Selection możesz liczyć na atrakcyjne warunki finansowania i leasingu. Jesteśmy kompleksowym dostawcą rozwiązań dla samochodów. Możesz liczyć na korzystne usługi dodatkowe, ochronę samochodu i ubezpieczenie pasażerów oraz wyjątkowo łatwą obsługę w przypadku szkody. Możemy również przedstawić korzystną rynkowo ofertę płatności za odkup Twojego obecnego pojazdu.

OCHRONA GWARANCYJNA BMW PREMIUM SELECTION

SPRAWDZONA HISTORIA I PRZEBIEG POJAZDU.

Każdy certyfikowany pojazd używany BMW ma pełną historię sprawdzoną przez Dealera BMW Premium Selection. Dlatego masz dostęp do pełnej wiedzy o poprzednich właścicielach, serwisowaniu, wszelkich wypadkach i naprawach kupowanego pojazdu.

OCHRONA GWARANCYJNA BMW PREMIUM SELECTION

Znajdź BMW Premium Selection dla siebie.

Już teraz możesz wybrać swój pojazd. Skontaktuj się z nami lub zapoznaj się z naszą ofertą pojazdów dostępnych od ręki i znajdź BMW Premium Selection dla siebie.

ZAPYTAJ O BMW PREMIUM SELECTION.

Zgoda na komunikację marketingową

Chcę otrzymywać komunikację marketingową od Auto Fus Group Sp. z o. o. za pośrednictwem

Wnioski o wprowadzenie zmian w zakresie oświadczenia o wyrażeniu zgody oraz prawo do wycofania zgody

Aktualności.