Auto Fus Group x Paprocki & Brzozowski

AUTO FUS GROUP X PAPROCKI & BRZOZOWSKI

Auto Fus Group x Paprocki & Brzozowski
Auto Fus Group x Paprocki & Brzozowski
Auto Fus Group x Paprocki & Brzozowski

Hasło #razemmożemywięcej jest mottem przyświecającym współpracy dwóch polskich marek, Auto Fus Group oraz Paprocki & Brzozowski. „Wzajemne wspieranie się biznesów w dobie koronawirusa jest czymś absolutnie koniecznym i naturalnym” podkreśla Piotr Fus, współwłaściciel AFG.

Spowolnienie, zmniejszenie obrotów i zysków, niepewność – z tymi negatywnymi zjawiskami musiało się ostatnio zmierzyć wiele firm, w tym również Auto Fus Group oraz Paprocki & Brzozowski. Efekty pandemii w gospodarce będą jeszcze długo odczuwalne. Tymczasem życie biznesowe powoli (bardzo powoli), nabiera rumieńców, a przedsiębiorcy z nadzieją patrzą w przyszłość.

„Nie możemy sobie pozwolić na bierne i czekanie na to, co się wydarzy. Niedawno, działając na rzecz potrzebujących, przekazaliśmy samochody dla Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie i Fundację Bajkowa Fabryka Nadziei w Białymstoku. Teraz, działając na rzecz wzajemnego wsparcia biznesowego, rozpoczynamy działania promocyjne wspólnie z firmą Paprocki & Brzozowski. Jestem przekonany, że przyniosą zyski obu stronom” mówi Piotr Fus.

W ramach współpracy „uszytej na miarę” duet projektantów wykorzystuje obecnie samochód BMW X2, a wkrótce model BMW X4, udostępniony przez BMW Auto Fus podczas przygotowań do premiery swojej najnowszej kolekcji. W zamian klientki warszawskiego dealerstwa będą mogły liczyć na konsultacje stylistyczne w atelier Paprocki & Brzozowski. Rozpoczęcie partnerstwa zbiega się z otwarciem nowego butiku Paprocki & Brzozowski w warszawskiej Elektrowni Powiśle.

„Przygotowanie kolekcji, które napędzają nasz biznes, łączy się z koniecznością wielu wyjazdów. Teraz, w związku z otwarciem sklepu i atelier w Elektrowni, jest ich szczególnie dużo. Zatem wsparcie ze strony Auto Fus Group jest dla nas bardzo przydatne” mówi Marcin Paprocki. „Dlatego z przyjemnością zaprosimy klientki BMW Auto Fus na kameralne spotkania, podczas których podzielimy się z nimi wiedzą i doświadczeniem modowym”.

Auto Fus Group i Paprocki & Brzozowski mają ze sobą wiele wspólnego: polskie korzenie, siedziby w Warszawie i nazwiska właścicieli w nazwie. Obie firmy specjalizują się również w ofercie szytej na miarę (bespoke) i spełnianiu indywidualnych oczekiwań klientów.

Aktualności.