NAJLEPIEJ #ZOSTANMYWDOMU

#ZOSTANMYWDOMU I BĄDŹMY W KONTAKCIE.


Szanowni Państwo,


Namawiamy #zostanwdomu i zachęcamy do kontaktów z nami przy pomocy dostępnych kanałów komunikacyjnych: maila, telefonu, WhatsApp, MS Teams, Facebook, Instagram oraz LinkedIn. Zapraszamy Państwa do wirtualnych odwiedzin w naszych salonach, które można teraz odbyć w bezpiecznej przestrzeni własnego domu z najwygodniejszego fotela. Jesteśmy cały czas do Państwa dyspozycji!

W sieci można spotkać się z doradcą: wybrać swój samochód z wielu egzemplarzy dostępnych od ręki lub skonfigurować i zamówić auto czy motocykl (i poczekać do zakończenia przerwy w pracy fabryk), a także załatwić niezbędne formalności związane z kupnem nowych oraz używanych pojazdów marki BMW.

Nasi doradcy są do Państwa dyspozycji pon.-pt. 9-17.

Zapraszamy do kontaktu:
 - w Warszawie: Doradcy Handlowi
 - w Białymstoku: Doradcy Handlowi

Salony w Warszawie i Białymstoku są otwarte w trybie dyżurów tj. z ograniczonym zespołem. Czekamy na Państwa pon.-pt. 9-17, serwis pracuje pon. do pt. 8-16. Prosimy Państwa o zachowanie środków ostrożności: odstęp minimum 1 m od innych, mycie i dezynfekowanie rąk, a także o wyrozumiałość, cierpliwość i… uśmiech.

Zapewniamy Państwa, że uważnie obserwujemy sytuację, stosujemy się do zaleceń GIS i będziemy na bieżąco informować o każdych zmianach w naszym funkcjonowaniu w związku z #COVID-19 Pozostańmy w bezpiecznym kontakcie!


AUTO FUS GROUP WARSZAWA
ul. Ostrobramska 73
Tel.: +48 22 613 90 03

AUTO FUS GROUP BIAŁYSTOK
ul. Kleeberga 55
Tel.: +48 85 741 88 88


Zespół Auto Fus Group.

Aktualności.