Samochody hybrydowe BMW.

Samochody elektryczne BMW

Samochody hybrydowe BMW.

Samochody hybrydowe od BMW - odkryj nowoczesną technologię.


Samochody z napędem hybrydowym dysponują dwoma źródłami napędu.

To połączenie silnika elektrycznego i spalinowego. Warto jednak zaznaczyć, że dostępne napędy elektryczno-hybrydowe różnią się między sobą.

W zależności od rodzaju i stopnia zaawansowania napędu wyróżnić można następujące grupy samochodów hybrydowych:

  • W tego typu napędach, silnik elektryczny nie napędza samochodu a pełni jedynie funkcję rozrusznika i generatora elektrycznego.

Marka BMW oferuje swoim Klientom szeroką i różnorodną gamę modeli z napędem hybrydowym plug-in. Obecnie, BMW proponuje 10 różnych modeli z serii 2, 3, 5, 7 i X. Bogata oferta samochodów hybrydowych plug-in stale się powiększa. Dostępność wielu różnorodnych modeli BMW w tej wersji napędowej gwarantuje możliwość dobrania rozwiązania w pełni indywidualnego i zaspokajającego wszelkie wymagania.


Bogata oferta samochodów hybrydowych plug-in
Dlaczego warto zdecydować się na jeden z modeli BMW hybrydowego plug-in? To pojazdy, które dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań oraz nowoczesnego wyposażenia zapewniają użytkownikom przede wszystkim wygodę i wszechstronność. BMW hybrydowe plug-in doskonale sprawdzają się podczas pokonywania średnich odległości, takich jak dojazd do pracy czy na zakupy. Przy pełnym naładowaniu silnika elektrycznego, w zależności od modelu, osiągnąć można zasięg nawet do 70 km. Oprócz jazdy w mieście idealnie nadają się również do pokonywania dłuższych tras a przy niewystarczającym naładowaniu silnika elektrycznego automatycznie włącza się spalinowy.

Ponadto, właściciele samochodu hybrydowego plug-in cenią sobie prawie bezgłośną pracę silnika, podwyższony komfort jazdy oraz znaczne oszczędności w użytkowaniu. Napęd hybrydowy plug-in pozwala na poruszanie się po zielonych strefach oraz ładowanie zarówno w darmowych punktach ładowania jak i w domu. To sprawia, że jest on znacznie bardziej funkcjonalny i uniwersalny.

Dealer BMW Auto Fus Warszawa.


Jesteśmy jednym z największych dealerów BMW w Polsce. Lokalizacja naszego salonu to ul. Ostrobramska 73 w Warszawie. To właśnie tutaj znaleźć można bogatą ofertę zarówno najnowszych jak i używanych modeli BMW. Zapewniamy także profesjonalny serwis oraz fachowe doradztwo. W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu lub odwiedzenia nas stacjonarnie w salonie

TELEFON: Tel.: +48 22 613 90 03
MAIL: info@bmw-autofus.pl

Samochody hybrydowe BMW - zapytaj o ofertę.

Zgoda na komunikację marketingową

Chcę otrzymywać komunikację marketingową od Auto Fus Group sp. j. za pośrednictwem

Wnioski o wprowadzenie zmian w zakresie oświadczenia o wyrażeniu zgody oraz prawo do wycofania zgody

Aktualności.