<
 

BMW xDRIVE.

BMW xDrive

BMW xDRIVE.

CO TO JEST BMW xDRIVE?

xDrive to inteligentny napęd na cztery koła BMW. W ułamkach sekundy przystosowuje się do sytuacji oraz zapewnia napęd tam, gdzie jest to wymagane. W efekcie zapewnia kontrolę, pełne bezpieczeństwo oraz stabilność jazdy niezależnie od warunków panujących na drodze.

Napęd na cztery koła BMW poczuć można podczas jazdy po wzniesieniach, pod górę oraz w zimę, kiedy niekorzystne warunki pogodowe powodują, na przykład oblodzenie drogi. Stabilność i zwinność układu BMW xDrive odczuć można jednak szczególnie w trakcie pokonywania wszelkich zakrętów. Układ xDrive sprawnie stabilizuje wówczas samochód, tak aby zapewnić optymalną dynamikę oraz prawdziwy komfort jazdy bez obaw o nieoczekiwane zachowanie pojazdu.

JAK DZIAŁA xDRIVE?

Inteligentny system xDrive działa znacznie szybciej od innych systemów.

Pełną kontrolę, optymalną trakcję i podwyższony komfort jazdy gwarantuje szereg wykorzystanych technologii oraz analiza informacji dostarczanych na bieżąco przez czujniki. xDrive wyróżnia się tym, że potrafi przewidzieć zdarzenia w każdej sytuacji.

Układ otrzymuje informacje o konieczności zmiany rozkładu sił w kołach. Działa błyskawicznie, dzięki czemu każde z kół otrzymuje tyle siły napędowej, ile niezbędne jest w danym momencie. Siła ta dostarczana jest przez kontrolowane elektronicznie sprzęgło wielotarczowe.

BMW xDrive

Dealer BMW Auto Fus Warszawa.

Auto Fus jest jednym z największych polskich dealerów samochodów marki BMW - zarówno najnowszych modeli jak i tych używanych. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą oraz odwiedzenia salonu stacjonarnego, który zlokalizowany jest przy ul. Ostrobramskiej 73 w Warszawie. To właśnie tutaj dostępna jest różnorodna gama modeli BMW, a także profesjonalny serwis oraz wykwalifikowany zespół, który odpowiada na wszystkie pytania i rozwiewa wszelkie wątpliwości.

Zainteresowało Cię BMW xDrive lub wybrany model? Skontaktuj się z nami w celu uzyskania więcej informacji!

TELEFON: Tel.: +48 22 613 90 03
MAIL: info@bmw-autofus.pl

BMW xDrive - zapytaj o ofertę.

Zgoda na komunikację marketingową

Chcę otrzymywać komunikację marketingową od Auto Fus Group sp. j. za pośrednictwem

Wnioski o wprowadzenie zmian w zakresie oświadczenia o wyrażeniu zgody oraz prawo do wycofania zgody

Aktualności.